LR ALOE VIA Aloe Vera Güneş Koruma Seti IV (23091-1)

İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺173,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺115,50(KDV Dahil)

GÜNEȘ KORUMASI
LR’dan Aloe Vera güneş bakım ürünleri jel yapıdan sprey formuna kadar tüm cilt ihtiyaçlarını karşılayan farklı kullanım yöntemleri gerektiren ürünlerdir. Bu ürünler oldukça yüksek miktarlarda aloe vera içerikleriyle zenginleştirilmiştir ve günümüzün modern güneş koruyucularına duyulan ihtiyacı karşılar. Dengeli UVA ve UVB filtre oranları, verilen tüm ürünler taşıdıkları UVA damgasıyla onaylanmaktadır. Işınlara karşı koruma SPF 20 ila SPF 50 seviyelerinde sağlanır.

 

UVA VE UVB Güneş, gözle görülebilen ışınlarının yanı sıra insanlar tarafından fark edilemeyen, kızılötesi düzeyde toprağa ulaşan ışımalar yapar. Bu ışımalar fazla miktarlarda maruz kalındığında cilt için olumsuz etkilere yol açar. Güneşlenirken bu nedenle bu ışınlardan korunmamız gerekir. UVA ışımaları özellikle de örn. cildin zamanından önce yaşlanması gibi cilde zarar verebilir. UVB ışınları güneş yanığının sebebi olarak bilinir. Güneş ışımalarının yoğunluğu (UV indeksi) mevsime, günün saatine, enlem derecesine, yüksekliğe, zemin yansımasına, hava şartlarına göre değişmekte. Bu bilgilere İnternet üzerinden Meteoroloji sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

ÇOCUKLAR İÇİN GÜNEŞTEN KORUMA Çocuk cildi, henüz biz yetişkinlerin sahip olduğu savunma mekanizmalarına sahip değildir. Dolayısıyla çocukların cildi daha yoğun şekilde korunmalıdır ve çocuklara yönelik güneş koruyucusu yüksek SPF (Güneş Koruma Faktörü) içermelidir. Küçük çocuklar ve özellikle bebekler doğal olarak hiçbir şekilde doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakılmamalıdır.

 

DİPNOT Her cilt tipi birbirinden farklıdır, güneş ışınları da aynı şekildedir. Güneş şemsiyesi, t-shirt veya güneş şapkası güneş kreminin yerini tutmaz. Kendinizi güneşin uzun sürekli zararlarından korumak üzere gün ortasında yoğun güneş ışınlarından kaçının

 

Güneş Koruyucu Krem 50 SPF

•  %40 Aloe Vera Jel içerir

•  Cildi UVA &  UVB ışınlarına karşı korur

•  Nemlendirir ve besler


HEDEF GRUP

Yüksek seviyeli UV korumasına ihtiyaç duyan çok açık renkte ve hassas cilt tiplerine uygundur. Çocuklarda kullanımı idealdir.


ÖZELLİKLERİ

SPF 50 ile etkili ve su geçirmez UVA-/UVB koruması zengin içerikli bakım ve yüksek koruma. %40 Aloe Vera içerir.


KULLANIM ŞEKLİ

Güneş koruyucusunu güneşlenmeden 30 dakika önce kullanın. Öğle vakti yoğun güneş ışığından kaçının. Bebekleri ve küçük çocukları dik gelen güneş ışınından koruyun. Bebeklerde ve küçük çocuklarda koruyucu kıyafetlerden ve ayrıca oldukça yüksek faktörlü güneş koruyuculardan yararlanın. Güneş ürünlerinde belirtilen güneş koruma faktörü gün içinde birçok kez kullanımla uzatılamaz.

Güneş Sonrası Serinletici Jel

•  %70 Aloe Vera Jel ve Shea yağı içerir

•  Cildi serinletir ve güneş sonrası yeniler

•  Nemlendirir ve besler

•  Cilt yumuşacık olur

 

HEDEF GRUP

Her cilt tipine uygundur.

 

ÖZELLİKLERİ

Güneşlenme sonrasında güneş ışınları sebebiyle gerginleşen cildi serinletir ve rahatlatır. Cildi nemlendirir, elastikiyetini korur ve içeriğindeki shea yağıyla cilde yoğun koruma sağlar. %70 Aloe Vera içerir.

 

 

KULLANIM ŞEKLİ

Güneşlenme sonrasında tüm cilde uygulanabilir.

Benzer Ürünler
Etiketler
System.Byte[],
Çerez Kullanımı