LR ALOE VIA Aloe Vera Vücut Bakım Seti
LR ALOE VIA Aloe Vera Vücut Bakım Seti

LR Aloe Vera Vücut Bakım Seti (20708)

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺224,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺184,69(KDV Dahil)

LR ALOE VIA Aloe Vera Hassas Cilt Kremi (100 ml)

LR ALOE VIA Aloe Vera El Kremi (75 ml)

LR ALOE VIA Aloe Vera Nemlendirici Jel Yüz Kremi (50 ml)

 

 Aloe Vera görüntüsüyle ilk bakışta kaktüse benzer. Ancak aslında zambak familyasına aittir. Aloe Vera, çoğunlukla aylarca hiç yağmur düşmeyen aşırı sıcak yaz aylarının görüldüğü yerlerde yetişir, örneğin: Küba, Meksika (Yucatan), Brezilya, Afrika ve Kanarya Adaları. Bu bitki yaşayabilmek için yapraklarında bol miktarda nem deposu barındırır: 

2001’den bu yana LR da Aloe Vera’nın kapsamlı özelliklerini kendi için keşfetmiş ve aloe vera içeren, kaliteli kozmetik ürünleri ve gıda takviyeleri üretmiştir. Istisnai düzeyde fazla miktarda Aloe Barbadensis yaprağı suyu ve seçilmiş etken madde kombinasyonları LR Aloe Vera ürünlerini içten dışa etki gösteren birer deneyime dönüştürür. Her gün cildinizi geniş yelpazeli Aloe Vera bakım ürünleriyle şımartın, ayrıca bu ürünlerle optimum cilt bakımı isteğinizi de karşılıyoruz. LR Aloe Vera bakım ürünlerinde bitkinin yalnızca iç kısmını kullanırız. Aloe Vera’nın ekimi, suni toprak gübreleri ve böcek ilaçları kullanılmadan geleneksel ekim yöntemleriyle gerçekleştirilir. Olgunlaşmış bitkiler, özleri ve yağları Aloe Vera’dan elde edilen jelle mükemmel şekilde bir araya getirilir ve elde edilen ürünler cilt temizliği ve bakımında kullanılır.

 

ÜRETİM 

Aloe Vera, bozulmamış doğal yapı içinde yer alan uçsuz bucaksız tarlalarda yetiştirilir. LR, nihai olarak sosyal projelerde de bölge olarak yer alan Meksika’nın geniş yayla plantasyonlarının birinden elde edilen Aloe Vera yaprak jeliyle ilgilenir. Bu yaprak jeli birden fazla özenli aşamadan geçerek elde edilir:

1.  Yaprakta bulunan kirin ve diğer kalıntıların yıkandığı her bir yaprağın banyolandığı mekanik temizleme aşaması gerçekleşir.

2.  Jel benzeri iç kısma ulaşmak için yeşil dış katman dikkatle üst ve alt kısımdaki yapraklardan soyulur.

3.  Presli filtre ve sonraki temizleme aşamalarıyla aloe vera yaprağının suyu çıkarılır.

4.  Pres suyu teknik olarak optimize edilmiş çerçeve şartlarına göre doldurulur ve doğrudan gönderime hazırdır. Üretim talimatnameleri IASC (Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi) kriterlerine göre uygulamaya konur.

 

KALİTE

  LR, tüm ürünlerinde en yüksek kaliteyi ortaya koyar. Böylece en iyisi olma isteğiyle geliştirilmekte ve üretilmektedir. Bu nedenle nihai olarak en yüksek kalite şartını karşılayan Aloe Vera yaprakları içindeki jel kısmı kullanmaktayız. Buna ek olarak kıymetli içerik maddelerinden tamamen yararlanabilmek için bu jel kısmı yeniden işlemeyi kendimize görev edindik. LR, rekabette öne çıkmak üzere ürünlerinde yüksek miktarda Aloe Vera jel konsantrasyonu kullanır. Bu uygulamalar, her yıl edinilen sertifikalar ve Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi’nden (IASC) tüm ürünlerimiz için aldığımız sertifikalarla desteklenmektedir. Başarı, yıllardır ürünlerimizde taşıdıgımız IASC damgasıyla onaylanmaktadır.

 

 

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER 

Aloe Vera, çöl zambağı ailesine aittir ve geleneksel olarak yetiştirildikleri bölgelerde yüzyıllardan bu yana dahili ve harici kullanıma yönelik „çok yetenekli“ bir ürün olarak kullanılır. Kozmetik ve tıbbi terapiye de uygundur. Örn. su depolama, sıcak ve kuru hava şartlarında zorlu durumlarda hayatta kalma ve besin maddelerini kumlu taban kısmında depo şeklinde biriktirme yeteneği gibi farklı özellikleri sayesinde içerik maddelerini yoğun miktarda içinde barındırır. İnsan organizması üzerinde pozitif etkileri çoğu LR Aloe Vera ürünün temelini oluşturmaktadır. Nefertiti ve Kleopatra tarafından kullanıldığı bilgisi rivayetlere dayanır.

 

 

• %15 Aloe Vera Jel ve 7 çeit yagdan oluan

Nutri-Oil- Repair-Complex içerir

• Saçları derinlemesine besler ve onarır, saçlar

dayanıklılıgını geri kazanır ve böylece uzun süre

saç kırılmasının önüne geçer.*

 

ÖZELLIKLERI

Maske, 7 çesit yagdan olusan Nutri-Oil-Repair-Complex

içerigi ile saçları içten besler ve onarır. Içerigindeki

18-MEA yagı, gözenekli alanları doldurarak saçı

derinlemesine onarır, böylece saçın stabilitesini düzeltir

ve uzun süre saç kırılmasını önler. Saç yüzeyi mühürlenir ve pürüzsüzlesir.

 

KULLANIM SEKLI

Ihtiyaca göre, haftada 1-2 kez uygulayarak, ceviz

büyüklügü miktarında maskeyi saç kremi yerine kullanın,

saç diplerine gelmeyecek sekilde bastan asagıya saça

masaj yaparak uygulayın. 3 dakika bekletin ve durulayın.

 

ÇAPRAZ SATIS NOKTALARI

Sampuanın ve saç kreminin her yıkamada kullanılması

tavsiye edilir. Isı koruması için besleyici onarıcı saç

spreyinin kullanılması önerilir.

 

UZMAN ÖNERISI

Saçlar yaklasık %2 oranında yaglardan olusur.

Yaglar saçı korur ve yumusaklık katar. 18-MEA (metil

eikosenoik asit) yagı saçın üzerinde bulunan temel bir

yagdır. Dısarıdan gelen negatif etkiye sahip uygulamalar, örnegin saç

boyanması gibi, bu yag katmanına zarar verebilir. Saç

gözenekli ve kırılgan bir hal alır. Maske içerigindeki 18-

MEA maddesi, saçı negatif etkenlere karsı korur.

Benzer Ürünler
Etiketler
System.Byte[],
Çerez Kullanımı