LR 5in1 Beauty Elixir
 LR 5in1 Beauty Elixir

LR Kolajen (81030 - 99)

 

 

LR LIFETAKT 5 in 1 Beauty Elixir

Her biri 25 ml 30 adet içilebilir tüp

• Günde sadece bir tüp ile içten gelen genç görünüm.

• Yenilikçi ikili kompleks beş güzellik dileğini yerine getirmenin benzersiz bir yolunu sunuyor: genç bir görünüm, duru bir cilt, temiz cilt, sıkı bir vücut, parlak saçlar, güçlü tırnaklar, 1-5 .

• Bilimsel olarak kanıtlanmış derin etki

• %20 Aloe Vera jeli

• Tatlandırıcılar, yapay renklendiriciler, laktoz ve gluten içermez

• Almanya’da üretilmiştir

Her yaştan kadın için: varolan cilt lekelerini azaltmak ve yaşlanma etkilerine karşı önlemler almak isteyen genç kadınlar, ve aynı zamanda yaşlanmanın gözle görülebilir ilk işaretleri ile karşılaşan kadınlar.

Doğal ve sağlıklı bir görünüme önem veren her kadın için.

Aynı zamanda en büyük güzellik dileklerini gerçekleştirmek isteyen ve aktif olarak yaşlanmaya karşı mücadele eden kadınlar.

ÖZELLİKLER

Günde sadece bir tüp ile içten gelen zamansız güzellik için devrim niteliğindeki LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir. Benzersiz ve yenilikçi ikili kompleks bilim ve doğanın en önemli güzellik içeriklerini1-5 bir araya getiriyor

Aktif Kompleks

Güzellik süreçlerini aktive eder ve yaşlanma belirtileri ile savaşır1-5. İyi bilinen ve önemli güzellik içeriklerini birleştirir: 2.5 g kolajen peptitler, 50 mg hyalüronik asit, bakır, çinko ve 9 önemli vitamin. Bu içerikler çevresel faktörlere karşı içeriden koruma sağlayan ve yaşlanma belirtileri ile mücadele eden Preventif (önleyici) kompleks ile desteklenir. Doğanın gücü ile en önemli içerikleri birleştirir. Böylelikle ikili kompleks en büyük beş güzellik dileğini benzersiz bir şekilde yerine getirir. Günlük güzellik dozunuz hem etkili hem de sağlıklıdır. Ürün tatlandırıcı içermeden üretilmiştir. Tatlı ve meyvemsi tadı Agave şurubu ve meyve konsantrelerinden gelir. Ayrıca, ürün laktoz, gluten ve yapay renklendiriciler içermez.,

 

LR Elixir İksir Kolajen Broşür için Lütfen  Tıklayınız

 

LR Elixir İksir Kolajen Ürün Rehberi için Lütfen  Tıklayınız

 

LR Elixir İksir Kolajen Broşür Sık Sorulan Sorular  için Lütfen  Tıklayınız

  

0532 272 97 37

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı