Şirket

LR Health & Beauty Systems piyasada 30 yıldan beri başarıyla faaliyet göstermektedir. www.aloeveramarketi.com LR Health & Beauty ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Şirketi ve şirketin başarı konseptini tanıyın. Avrupa’nın doğrudan satış pazarındaki en başarılı şirketlerden biri olarak seçilmiştir.

Sağlık ve Güzellik ile başarı rotasında

Health & Beauty Systems 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde "LR Cosmetic" adı ile kuruldu. LR, 33 yıl sonra bugün Avrupa’daki en yüksek ciro elde edilen doğrudan satış şirketleri arasında yer almaktadır.

Küresel oyuncu olma yolunda ilerliyor

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde kuruldu. LR, altı yıl sonra Avusturya ve Hollanda pazarına girerek uluslararası başarının temellerini attı. Bundan sonra faaliyetler sürekli devam ettirilerek yeni pazarlara girildi.

Bugün dünya çapında 28 ülkedeki şirketimiz, 1.000 kişilik personelimiz ve serbest çalışan yakl. 300.000 satış ortağımız ile Avrupa’nın lider doğrudan satış şirketleri arasında yer alıyoruz. 

Başarı konsepti

LR, Avrupa’da en başarılı doğrudan satış şirketlerinden biridir. LR, 1985 yılında kurulduğundan beri muazzam ciro artışları kaydetmiştir. LR’ın başarısının temelinde eşsiz başarı faktörleri, yaşanan değerler ve net belirlenmiş bir vizyon yatar.

Vizyonumuz

LR’ın vizyonu, dünya çapında lider bir doğrudan satış şirketi olmaktır Burada „lider“ ile kastedilen sadece büyüklük anlamında değil, aynı zamanda LR’ın öncü rolü, trendleri belirlemesi ve örnek davranışlarıdır.

Tutku, Güven, Sorumluluk

 

LR’ın hedefi ve sorumluluğu, dünyanın neresinde yaşarsa yaşasın, her insana yaşam kalitesini iyileştirmesi için fırsat vermektir: Yenilikçi ve ekonomik ürünlerle, satış iş ortakları için cazip bir iş modeli ile, tüm çalışanlar için çeşitli perspektiflerle ve LR’ın yaptığı her şeyde mükemmel kalite ve uzmanlık ile.

 

LR’ın temelinde değerleri yatar: Tutku, güven ve sorumluluk.

Çünkü özellikle değerlere dayalı, sorumluluk içeren ve insan odaklı bir şirket kültürü, LR’ın uzun vadeli ve uluslararası alanda başarı elde etmesi için temeli oluşturmaktadır. Şirketimizin kültürü, yenilik ile gelenek arasındaki dengeyi aynı esneklik ve süreklilik arasındaki denge kadar dikkate almaktadır. LR işinde bir taraftan yeni iş süreçlerinin, mekanizmaların ve araçların uygulamaya konulmasını desteklemek ve diğer taraftan da faaliyetlerde sorumluluk bilinci içinde ve değer odaklı olarak düşünülmesi ve hareket edilmesini sağlamak önemlidir.

LR’da odak nokta insandır. Güven, sorumluluk ve tutku ile.

Tutku: İnsanlar, ürünler ve işe olan tutku. LR’da ve satış iş ortaklarında odak nokta insandır. Bu şirkette yapılan her şey iş ortaklarının başarısı içindir. LR, başka insanların başarılı olmasını sağlamayı tutku haline dönüştürmüştür. Başarılı LR iş ortakları şunu fark etti: LR’ı çalışmak mümkün değildir, LR sadece yaşanabilir.

 

Güven: Tedarikçiler, kooperasyon ortakları, çalışanlar ve tabi ki satış danışmanları için şartsız kayıtsız güven. LR hem adil hem şeffaf hem de dürüsttür. LR, işi sadece insanların sırtı üzerinden değil insanlarla birlikte ve insanlar için yapar. LR’da, eğitimine ve işe başlama tarihine bağımlı olmaksızın herkes gayret ettiği ve istediği takdirde zirveye ulaşabilir.

 

Sorumluluk: Çevremiz ve doğal kaynaklarımız konusunda "iyi bir vatandaş" olarak sorumluluk bilinci içinde hareket ediyoruz. LR ürünleri sertifikalandırılmış olup en yüksek standartlara uygundur. Global bir şirket olan LR yine de bölgesel düzeyde düşünmekte ve faaliyet gösterdiği ülkeler ve o ülkelerin insanları için sorumluluk hissetmektedir. LR, LR GLOBAL KIDS FUND ile örneğin yerel hayır işi projelerinde yer alarak dünya çapındaki LR pazarlarında somut sorumluluk üstlenmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı