LR Lifetakt Master Drink Red 5'li Set
 LR Lifetakt Master Drink Red 5'li Set

LR Lifetakt Master Drink Red 5'li Set ( 80935-417)

İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺1.838,91(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.404,00(KDV Dahil)

Zengin mikro besinler ve aloe veranın değerli ekstrelerle birleşimi hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasını sağlar.

Hücrelerini oksidatif strese karşı korumak isteyen tüm yaş grupları için uygundur. Master Drink Red özellikle meyveli tadı ile okul çağındaki çocuklar ve gençlere de önerilebilir.

ÖZELLİKLERİ

Özel geliștirilmiș mikro besinleri içeren besin takviyesi ürünleri aktif yașam tarzınıdestekler.B1veB12vitaminleri gibietkilimikrobesinlerivücudumuzun enerji metabolizmasınıgüçlendirir. Demir içeriği normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur. Buna ek olarak Master Drink hücreleri oksidatif strese karșı korur. Master Drink doğal hammaddeler içerdiğinden renginde hafif dalgalanmalar görülebilir. Master Drink Red kırmızı üzüm tadına sahiptir. Bu tat Master Drink Formula Green’de olduğu gibi yüksek konsantrasyondaki bitki ekstreleri arasından özellikle doğal olarak ortaya çıkar ve bu nedenle daha hafif bir acımsı kokusu vardır. En çok hissedilen tat kırmızı üzüm suyudur. Tatlandırıcı gücü yüksek saf bir bitki maddesi olan Stevia ile ortaya çıkan bu tat yenilikçi bir hale gelir.

TÜKETİM ÖNERİSİ

Günde 1 x 80 ml kullanılması önerilir (8 kapak dolusuna eșdeğerdir). İdeal olarak öğünlerden sonra ve beğeniye göre sade, sulandırılmıș veya meyve suyu eklenmiș șekilde tüketilebilir. Tüketmeden önce çalkalayın. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve bir hafta içinde tamamını tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Ürünü çocukların ulașamayacağıyerdesaklayın.

İÇERİK MADDELERİ İLE İLGİLİ BİLGİLER

Master Drink önemli mikro besinleri içerir. - Hücreleri oksidatif stresten korur¹ - Normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur³ - Normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur² - Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur³ - Normal bilişsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur⁴ - Normal sinir sistemi fonksiyonuna katkıda bulunur² ¹ E vitamini hücrelerin oksidatif strese karșı korunmasına katkı sağlar. ² Tiamin sinir sisteminin normal fonksiyonuna, normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur ³ B12 vitamini normal bir enerji metabolizmasına, normal sinir sistemi fonksiyonuna katkıda bulunur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. ⁴ Demir içeriği normal bilişsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur.

SERTİFİKALANDIRMA

SGS INSTITUT sertifikalıdır.

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı