LR Aloe Vera Jel İçecek Ballı 3'lü Set
LR Aloe Vera Jel İçecek Ballı 3'lü Set

LR Aloe Vera Jel İçecek Ballı 3'lü Set (80743)

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺2.351,09(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.040,00(KDV Dahil)

• % 90 saf Aloe Vera yapraklarından ve %9 baldan olușan doğal ürün

• Binlerce yıldır süregelen tarihine uygun geleneksel șekilde hazırlanır.

• Metabolizmayı destekler.

 

 ÖZELLİKLERİ

Aloe Vera Jel İçecek Ballı ünlü keșiș Rahip Romano Zago’nun geleneksel bilgisine dayanır. %90 oranında saf Aloe Vera jeli ve %9 çiçek balından olușan doğal bir üründür. Değerli içerik maddeleri iç sağlığımızı güçlendirir ve metabolizmayı destekler. Tavsiye edilen günlük dozla %75 oranında C vitamini miktarı alınır. LR’ın kullandığı Aloe Vera ise her zaman kaliteli üründür. Meksika platolarındaki ekim alanlarında kontroller sürdürülmektedir. Saf Aloe Vera jelinin özenle ișlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eșit düzeyde kalması garantilenir. Böylece SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC’nin (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalandırmasına bașvurulur.

 

TÜKETİM ÖNERİSİ

Günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml șeklinde tüketin. Aloe Vera Jel İçecek Ballı isteğe göre sade, sulandırılmıș, hafif soğutulmuș veya oda sıcaklığında içilebilir. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yașam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erișiminden uzak tutun.

 

EFSA* TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIȘTIR.

C vitamini bağıșıklık sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Ayrıca C vitamini kemiklerde normal bir kolajen üretiminin sağlanmasına katkıda bulunur. İçindekiler: Aloe Vera Jeli, Çiçek Balı, Antioksidan: Askorbik Asit, Stabilizör: Ksantan gam, Asitlik Düzenleyici: Sitrik Asit, Koruyucu: Potasyum Sorbat * Avrupa Gıda Güvenliği Kurumu SERTİFİKALANDIRMA SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır. SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’ın ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkıșı, rastgele șekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalıșılması ve tamamlanmıș son ürüne ulașılması așamalarını düzenli șekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalıșan bilimsel bir kuruluștur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Vera’lı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

1000 ML.

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı