Aloe Vera Jel İçecek Sivera 3'lü Set
Aloe Vera Jel İçecek Sivera 3'lü Set

Aloe Vera Jel İçecek Sivera 3'lü Set (80823)

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺2.620,32(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.309,00(KDV Dahil)

 

• % 90 saf Aloe Vera yapraklarından elde edilen Aloe Vera jeli içerir.

• % 7 çiçek balı • Isırgan otu özü içerir.

 

ÖZELLİKLER

Aloe Vera Jel İçecek Sivera, bol miktarda doğal silisyum içermesi için ısırgan otu özütüyle birlikte %90 saf Aloe Vera jeli ve %7 gerçek çiçek balından yapılmıș doğal bir üründür. LR’ın kullandığı Aloe Vera her zaman kaliteli üründür. Meksika yaylalarında böcek ilacı ve kimyasal gübre kullanılmadan kontrollü ekim. Saf Aloe Vera jelinin özenle ișlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eșit düzeyde kalması garantilenir. Dolayısıyla SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.

 

TÜKETİM ÖNERİSİ

Günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml șeklinde tüketin. Aloe Vera Jel İçecek Sivera isteğe göre sade, sulandırılmıș, hafif soğutulmuș veya oda sıcaklığında içilebilir. Çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yașam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erișiminden uzak tutun.

 

SERTİFİKALANDIRMA

SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır. SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’nin ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkıșı, rastgele șekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalıșılması ve tamamlanmıș son ürüne ulașılması așamalarını düzenli șekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalıșan bilimsel bir yatırım kurulușudur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı