Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Women (Bayan)
Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Women (Bayan)
Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Women (Bayan)

LR Guido Maria Kretschmer Kadın Parfüm (30200)

Marka : LR Parfüm
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺1.070,47(KDV Dahil)
İndirimli : ₺920,60(KDV Dahil)

Baș nota

Bergamot, Mandalina,  erik, armut

 

Kalp nota

Gül, yasemin, portakal çiçekleri, lotus

 

Dip nota

Kuru amber, sandal ağacı, vanilya, misk kokusu

 

STARLARIN KOKUSU

Uluslararası bir moda tasarımcısı olan Guido Maria Kretschmer yıllardan bu yana kadın ve erkek için başarılı moda tasarımları yapmaktadır. 

İnsanların üstlerinde taşıdıkları moda tamamen kendilerine yönelik bir konsepttir. Ancak kusursuz görünüme ait bir koku kişiliği vurgular. 

Tasarımcımızın da sözleri şu şekilde: “İnsanları sevmeli, kendinizi onların yerine koyabilmeli, modanızla onlara dokunabilmelisiniz. Bu iyi bir parfüm için de geçerlidir. Baştan çıkartması gerekmiyor, kalbe dokunması gerekiyor.”

Bir parfüm kesinlikle duygusal bir deneyimdir. Parfümler bizi etkiler, hatıralarımızı canlandırır, bizi büyüler ve bize yaşam enerjisi katar; ayrıca tarzımızın dışa vurumudur. Aynen kıyafetlerimiz gibi kişiliğimizi ortaya koyar. Guido Maria Kretschmer de bir tasarımcı olarak uzun zamandır tamamen kendi kişisel kokusunu yaratmanın hayalini kuruyordu. Şimdi bu hayali gerçek oldu.

 

KOKU TASARIMI

 Moda koleksiyonlarındakine benzer şekilde her iki parfüm de Guido’yu oldukça fazla yansıtıyor: Stil sahibi ve zamanın ötesine geçmiş bir şıklık, detaylarına inilmiş aşk ve uluslararası atmosferden bir esinti.

 

KOKU TANIMI

Kadın parfümü kendine özgü bir kompozisyon içeriyor. Kokunun narin baştan çıkarıcılığı, baş notadan dip notaya kadar zamanın ötesine geçen bir şıklıkla buluşuyor. Mandalina, gül ve vanilyadan elde edilmiş koku buketi, parfüme baştan çıkarıcı ve sıcak bir nota katıyor.

 

50 ml.

 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı