LR  Minerals Pro Balance
LR  Minerals Pro Balance

LR Minerals Pro Balance (80102)

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺1.070,73(KDV Dahil)
İndirimli : ₺901,60(KDV Dahil)

 

 

 Probalance hapları ile vücudunuzun asit-baz dengesini koruyabilirsiniz. Hücreler sağlıklı bir alkali ortam içinde olduğundan kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak zinde ve sağlıklı hissedersiniz.

 

ProBalance asit baz içeriğini dengeleyerek, buna bağlı olarak genel sağlık durumunu iyileștirir. Mineral eksikliği dolayısıyla yorgunluğu veya huzursuzluğu engellemeye yardımcı olur. ProBalance kalsiyum ve potasyum gibi eser elementler ve uygunlaștırılmıș temel mineraller içerir. Gluten, laktoz ve hayvansal içerik maddeleri içermez.

 

TÜKETİM ÖNERİSİ

 

Günlük 2×2 miktarda tablet bir miktar suyla alınmalıdır. Belirtilen önerilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yașam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erișiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın

 

İÇERIK MADDELERIYLE İLGİLİ BİLGİLER

 

İnsan vücudu magnezyum, kalsiyum ve kalyum, bakır, krom ve molibden gibi eser elementlerin düzenli alınmasına bağlıdır. Bunlar asit baz içeriğinini düzenlemeye yardımcı olur. LR, ProBalance’ta potasyum ve sodyum karbonat kullanır.

 

EFSA* TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIȘTIR

 

Potasyum, sinir sisteminin ve kas sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine destek olur. Magnezyum, yorgunluk ve bitkinliği hafifletir ve elektrolit içeriğini dengelemeye yardımcı olur. Kalsiyum, kanın normal pıhtılașmasına ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Bakır, hücrelerin oksidatif strese karșı korunmasına katkı sağlar. Krom, makro besin maddelerine yönelik normal metabolizmanın ve kandaki normal șeker miktarı düzeyinin korunmasına yardımcı olur. Molibden kükürtlü aminoasit metabolizmasına katkı sağlar.
* Avrupa Gıda Güvenliği Kurumu

 

 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı