LR Aloe Vera Daily Vitamin Drink 2'li Set
LR Aloe Vera Daily Vitamin Drink 2'li Set

LR Aloe Vera Daily Vitamin Drink 2'li Set (80527-417)

İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺1.233,09(KDV Dahil)
İndirimli : ₺793,00(KDV Dahil)


• Doğal meyve ve sebze konsantrelerinin kapsamlıyoğun birleşimi
• 10 farklı vitamin tedariği
• Koruyucu maddeler veboya içermez
• Sadece bir çay kaşığı ile%100 vitamin desteği

ÖZELLİKLERİ
Vita Daily Vitamin Drink Red Fruit,sadece bir çay kaşığı ile 10 önemli vitamin ihtiyacının %100’ünü sağlayan 21 doğal meyve ve sebze konsantresinden üretilmiştir. Koruyucu ve boya içermez. 

TÜKETİM ÖNERİSİ
Günde 1 kez kapağın işaretli yerine kadar (= 5 ml) herhangi bir öğün sırasında veya sonrasında tüketin Vita Daily Vitamin Drink Red Fruit sulandırılarak yoğurt veya müsli ile birlikte de tüketilebilir. Tatlıların üzerine kullanılabilir. Uzun süreli tüketim önerilir. Önerilen tüketim miktarı aşılmamalıdır. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. 
25 ° C üzeri sıcaklıklarda tutmayın. Açıldıktan sonra sıkıca kapatılarak buzdolabında saklanmalı ve 5 hafta içinde tüketilmelidir. Kullanmadan önce çalkalayın
İÇERİK MADDELERİ İLE İLGİLİ
BİLGİLER
– Bağışıklık sistemi desteklenir²
- Normal enerji metabolizması desteklenir¹
1 Tiamin ve B12 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. 2 B6 vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. 
Vitaminler –
Vitaminler gerçek yeteneklerdir:
D ve B6 vitamini bağışıklık sistemini destekler, B12 vitamini hücre bölünmesine katkı sağlar ve B1 vitamini normal kalp fonksiyonlarına katkıda bulunur. Vücut ihtiyacı olan tüm vitaminleri kendisi üretemez. Bu nedenle dengeli bir beslenme önemlidir.

 

 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı