Göz Makyajı Temizleyici
Göz Makyajı Temizleyici

LR Göz Makyajı Temizleyici (11190-1)

Marka : LR Deluxe
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺113,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,03(KDV Dahil)

•  Suya dayanıklı ve inatçı göz makyajını dahi ovmadan çıkartır •  Ciltte yağlı bir katman bırakmaz •  İçeriğindeki maddeler hassas göz çevresine bakım yapar

 

ÖZELLİKLER

Güzel bir cildin sadece yeterince bakıma değil, aynı zamanda iyi temizliğe de ihtiyacı vardır. Cildin gece boyunca kendini yenileyebilmesi ve kirpiklerin kırılmaması için göz çevresi de uyumadan önce makyajdan arındırılmalıdır. 2 aşamalı göz makyajı temizleyicisi bu iki öğeyi birleştirir ve suya dayanıklı makyaj dahil ardında yağlı bir katman bırakmadan çıkartır.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Kullanımdan önce iyice çalkalayın. Kuru bir pamuğa, makyaj süngeri veya kulak pamuğuna birkaç damla damlatın. Farlar gözler kapalıyken dikkatlice dıştan iç göz köşesine doğru çekilerek temizlenebilir. Rimel temizliği esnasında pamuğu kirpik sırasına yerleştirin ve hafif bir baskı uygulayın, böylece kirpikler pamuğa bastırılır. Bu rimelin çözülmesini sağlar. Sonrasında pamuğu kirpiklerin uzama yönüne doğru sürün. Kirpik sırasındaki kalıntıları temizlemek için bir kulak pamuğu kullanın ve bununla nazikçe kirpiklerin diplerini ovun.

 

125 ml. 

 
 
 
 
 
 

Benzer Ürünler
Etiketler
System.Byte[],
Çerez Kullanımı