LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali 3'lü Set
LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali 3'lü Set

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali 3'lü Set (80783)

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺2.044,43(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.775,00(KDV Dahil)

• %98 saf Aloe Vera Jeli içeren doğal içecek

• Șeker ilavesiz**; doğal olarak șeker içerir

• Meyvemsi, șeftali tadında

 

ÖZELLİKLERİ

Aloe Vera Jel İçecek Șeftali % 98 oranında Aloe Vera jeli içeren doğal bir üründür. Hafif, meyvemsi tadına șeker ilavesi olmadan sahip olur ve günlük tüketim oranında yalnızca 0,054 ekmek birimi șeker bulunur. Bu nedenle özellikle diyabetliler için uygundur. Değerli içerik maddeleri sağlığa katkıda bulunabilir ve metabolizmayı destekleyebilir. Tavsiye edilen günlük dozla % 100 oranında C vitamini alınır. LR’ın kullandığı Aloe Vera her zaman kaliteli bir üründür. Meksika platolarındaki ekim alanlarında düzenli bir șekilde kontroller sürdürülmektedir.Saf Aloe Vera jelinin özenle ișlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eșit düzeyde kalması garantilenir. Böylece SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) tarafından sertifikalandırılmıștır. Renklendirici içermez.

 

TÜKETİM ÖNERİSİ

Öğünlerden önce günlük olarak 3 x 30 ml șeklinde alınmalıdır. Aloe Vera Jel İçecek Șeftali isteğe göre sade, sulandırılmıș, hafif soğutulmuș veya oda sıcaklığında içilebilir. Tüketmeden önce çalkalayın. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve en kısa zamanda tamamını tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Ürünü çocukların ulașamayacağı yerde saklayın. Çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yașam sürmeye dikkat edin.

 

EFSA (AVRUPA GIDA GÜVENLİĞİ OTORİTESİ) TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIȘTIR

C vitamini, normal enerji metabolizmasına katkıda bulunur. SERTİFİKALANDIRMA SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır. SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı kalite mühürlerinden birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’ın ürettiği 4 farklı Aloe Vera Jel İçeceğin üretimini, rastgele veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalıșılması ve tamamlanmıș son ürüne ulașılması așamalarını düzenli șekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalıșan bir bilim kurulușudur Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Vera’lı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı