LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek 2'li Set
LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek 2'li Set

LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek 2'li Set (80850-617)

İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺2.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.433,00(KDV Dahil)

LR Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek 2'li Set

• %88 Aloe Vera yaprak jeli ve eklem desteği besin maddelerinden oluşan ürün

• Kas-iskelet sistemini destekler

• Eklemlerin normal kıkırdak fonksiyonunu destekler

ÖZELLİKLERİ

Aloe Vera Portakal Aromalı Jel İçecek, %88 Aloe Vera yaprak jelinin C ve E vitaminleri ile birleştirildiği bir üründür. Değerli vitaminler ile kas-iskelet sistemini destekleyebilir, eklemlerin fonksiyonunu sürdürmesine yardımcı olabilir ve kıkırdakların normal fonksiyonu için kolajen oluşumunu destekleyebilir - tam hareket özgürlüğü için!

TÜKETİM ÖNERİSİ Günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml şeklinde tüketin. Aloe Vera Jel İçecek Portakal Aromalı isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun.

UYGULAMA ALANLARI – Normal kolajen oluşumu için 1 – Kemiklerin normal fonksiyonu için 1 – Normal kıkırdak fonksiyonu için 1 – Normal bir enerji metabolizması için 1 – Normal bir sinir sistemi fonksiyonu için 2 1 C vitamini damarların, kemiklerin, kıkırdakların, cildin, dişetlerinin ve dişlerin normal fonksiyonu için normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur. 2 C vitamini normal bir enerji metabolizması, normal bir sinir sistemi fonksiyonu ve normal bir zihinsel fonksiyon sağlar.

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı