LR Aloe Vera Yağ Bezesi Seti
LR Aloe Vera Yağ Bezesi Seti

LR Aloe Vera Yağ Bezesi Seti (103)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺1.451,12(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.251,59(KDV Dahil)

Setin İçeriği
LR Aloe Vera Dermaintense Krem
LR Aloe Vera Acil Durum Spreyi

 

Yağ Bezesi Tedavisinde Doğal Yardımcı LR Ürünleri

 

Yağ bezesi bulunan kişilerin zaman kaybetmeden bir doktora görünmeleri gerekmektedir. Genellikle iyi huylu olan yağ bezeleri doktorlar tarafından cerrahi operasyon yapılmadan çeşitli tedavi yöntemleri denenmektedir. Ancak sürekli büyüyen ve kötü huylu bir kist söz konusu ise, büyük ihtimalle doktorunuz size cerrahi operasyon tavsiye edecektir. Bunun dışında büyümeyen ve iyi huylu olan yağ bezeleri için kendi imkanlarınızla da bir şeyler yapmanız mümkün.

 

Özellikle bitkisel içeriklere sahip bazı ürünler yağ bezeleri üzerinde yok edici etkilere sahiptir. Özellikle LR markasının geliştirmiş olduğu Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve Aloe Vera Dermaintense Krem bu konuda diğer tüm ürünlere oranla daha etkilidir.

 

Yağ bezelerinin kaybolmasına büyük ölçüde katkı sağlayan bu ürünler aynı zamanda bezelerin büyümesine de kısmen engel olabilmektedir. Bu ürünler bitki özlerinden elde edildiği için hiçbir şekilde yan etki oluşturmaz ve cildinize zarar vermezler.

 

Bunun aksine birçok cilt problemine karşı korunmanızı sağlar ve çeşitli cilt problemlerinden kurtulmanıza yardımcı olur. Ancak unutulmamalıdır ki; bu ürünler kesinlikle yağ bezelerini kökten yok etmeye yönelik ürünler değildir ve sadece yağ bezelerinin büyümesini kısmen engelleyerek tedavi sürecini destekleme amaçlı geliştirilmiştir
 
 
 
 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı