LR ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Bakım Seti
LR ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Bakım Seti

LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Bakım Seti (20763)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺1.156,25(KDV Dahil)
İndirimli : ₺997,26(KDV Dahil)

UZUN SÜRELI KORUMA

1. Saç Maskesi saçları 7 farklı dogal yag içeren Nutri-Oil-Complex ile içten besler ve onarır.

2. Saçın gözenekli yerlerini 18-MEA ile doldurarak, dayanıklılıgını geri kazandırır ve uzun süre kırıklara karsı korur. Böylece saç yüzeyi daha saglıklı ve parlak bir hal alır.

  

Setin İçeriği

1. Şampuan (200 ml)

2. Krem (200 ml)

3. Saç Maskesi (200 ml)

 

 

DOĞRU SAÇ BAKIMI

Doğru bir saç bakımı saçı yıkamakla başlar. Saçınızı yıkamadan önce tarayın, şekil vermek için kullandığınız sprey gibi ürünlerin kalıntılarını böylece saçınızdan çıkarmış olacaksınız. Saçınızı her zaman ılık su ile yıkayın ve az miktarda şampuan kullanın. Saçınızı iyice durulayın ve saç kremi ile nemlendirin. Haftada 1-2 defa saçınıza maske yaparak kökten uca besleyin. Sıcak bir havlu ile  saçlarınızı kurutun. Nemli saçları saç fırçası ile değil, sadece geniş dişli bir tarakla uçtan başlayarak dikkatli bir şekilde tarayın.

  

YAPILAN ARAȘTIRMALAR VE TESTLER SONUCUNDA KANITLANMIȘ ETKİ

proDERM* Biyofiziksel Testler

Nutri-Repair Saç Bakımı’nın etkisi biyofiziksel testler ve ayrıca kullanıcı testleri ile kanıtlanmıştır:

 

Saçın taranabilirliğini tespit etmek için saça bir miktar Aloe Vera Besleyici Onarıcı Şampuan ve Saç Kremi uygulanmış, sonrasında ıslak bir şekilde makina yardımıyla taranmıştır. Bu test sonucunda saçların normal şampuana göre 3 kat daha kolay tarandığı görülmüştür. Saç kırığına karşı etkisi test edilirken, saça bir miktar Aloe Vera Besleyici Onarıcı Şampuan ve Saç Maskesi uygulanmış, sonrasında makina yardımıyla 4.500 kez taranmıştır. Normal şampuana göre saçlardaki kırık oranının %90’ın üzerinde azaldığı test edilmiştir. Dermatest** ile kullanıcılar üzerinde yapılan araştırmalar Dermatest’in yaptığı araştırmaya göre kullanıcılar LR ALOE VIA Besleyici Onarıcı Saç Bakımını kullandıklarında saçların yumuşak, parlak ve taranabilirliğini önemli ölçüde iyileştirdiğini onaylamıştır. Ayrıca kullanıcıların %95’i ürünlerin kokusunu beğenmiştir.

 

Saçlar kuru ve yıpranmışsa, her şeyden önce Kütikül tabakası hasar görmüş, pürüzlü ve hatta gözenekli bir hal almıştır. Saçlar donuk, kırılgan bir hal alır ve  kolayca keçelenir. Ayrıca nem, kapalı olmayan kütikül katmanından kaçabildiği için saç kolayca kurur.

İdeal bir saç bakımı kuru ve yıpranmış saçları besleyen, yenileyen ve onaran bir etken maddesi içermelidir. Ayrıca saçın içten korunması, daha parlak ve kolay taranabilir bir hal alması için saçın üst tabakasını her yıkama sonrasında mühürlemelidir.

 
 

 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı