LR ALOE VIA Aloe Vera Box
LR ALOE VIA Aloe Vera Box

LR Aloe Vera Acil Durum Box (Emergency) Set (20650)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺1.052,24(KDV Dahil)
İndirimli : ₺946,00(KDV Dahil)

Aloe Vera Konsantre: %90 aloe vera

Acil Durum Spreyi: %83 aloe vera + propolis + 11 bitki özü

 

Aloe Vera Box Set Kullanım Alanları:

1. Konsantre en yüksek oranda aloe vera içeren ürün. Krem değil, jel kıvamında. Saf aloe veraya en yakın ürün olduğu için çok farklı kullanım alanı var. Yaraların daha hızlı iyileşmesine destektir, çiller, siğiller, göz çevresindeki yağ bezeleri, güneş yanıkları gibi durumlara destektir. Konsantre Jel esnek, taze bir cilt görünümü yaratır ve tahriş olmuş, nem miktarı az cilde maksimum nemlendirme sağlar. %90 aloe vera içeriğiyle hoş bir serinletici his oluşturur.

 

2. Propolis Krem‘le Konsantre arasında içerdiği aloe vera açısından %11’lik bir fark var. Yani aslında Propolis Konsantre’yi kapsıyor. Yani bunu kullanıyorsanız Konsantre’yi kullanmanıza gerek yok. Ama örneğin ürünü bol kullanmanız ve cildi daha fazla nemlendirmeye ihtiyaç duyduğunuz bir durum varsa (örneğin derin topuk çatlağı) Propolis’e ek olarak Konsantre’yi de kullanabilirsiniz.

 

Bu ürünün içinde ek olarak bilinen en etkili antibiyotikten  doğal balmuzu özü, yani propolis maddesi var. Propolis, büyük oranda tomurcuklar ve ağaçlardan elde edilen doğal reçineden meydana gelir. Bunun dışında arı kovanından, polenlerden, eterli yağlardan, eser elementlerden ve vitaminlerden oluşur. Yani bu ürünün antibakteriyel  özelliği çok fazla! yaraların daha hızlı iyileşmesini destekler,  yoğun cilt kurulukları, topuk çatlakları, pullanma, sıyrıklar vs için kullanabilirsiniz. Gergin ve kuru ciltler için mükemmel bir nemlendiricidir.

 

3. Acil Durum Spreyi: Aloe vera ve propolise ek olarak 11 tane daha bitki özü daha var. Yani yukarıdaki ürünleri kapsayan, diğer bitki özleriyle cildi yatıştıran ve hızla normale döndürmeye çalışan özel bir üründen bahsediyoruz. 

 

Yoğun içeriği sayesinde koruyucu özelliği çok yüksek.  Antibakteriyel, yenileyici, güçlendirici, aktioksidatif, temizleyici, tonikleyici,  tazeleyici, sıkılaştırıcı, serinletici, tahriş önleyici, uyarıcı… Demek ki evdeki UFAK yaralanmalarda ilk müdahale için, vuruklar, morluklar, kızarıklıklar, sıyrıklar, tahrişler, kaşıntı, böcek sokmaları, cilt kurulukları, gergin ve bakım gerektiren ciltler için, Konsantre veya Propolis Krem’in etkisini artırmak için kullanabilirsiniz.

 

Birlikte ya da ayrı ayrı…

 

Elbette Aloe Vera Box Set kullanım alanları bunlarla sınırlı değil, Aloe vera ve diğer bitki özlerinin iyileştirici özelliğine ihtiyaç duyduğunuz pek çok alanda bu ürünleri kullanabiliriz. Kısacası bunlar daha çok sağlık ürünü, birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilecek ürünler.

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı