LR Bruce Willis Personal Edition Erkek parfüm
LR Bruce Willis Personal Edition Erkek parfüm

LR Bruce Willis Personal Edition Erkek parfüm (2950)

Marka : LR Parfüm
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺1.231,04(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.061,77(KDV Dahil)

KOKU AİLESİ

Odunsu – yeșil – șık

 

Baș nota

Greyfurt, portakal

 

Kalp nota

Karabiber, sardunya yaprakları

 

Dip nota

Sedir ağacı, vetiver, benzoin

 

STARLARIN KOKUSU

Akıllı adamlar sonsuza dek yaşar; aynı Bruce Willis gibi. Bruce Willis’in Eau de Parfum’ü özellikle güçlü, özgürlüğüne düşkün erkekler için tasarlanmıştır. Karizmatik film yıldızı bu benzersiz erkek kokusuyla özgüveni ve bağımsızlığı ortaya koyuyor. 

Bruce Willis kokularının ilkinin geliştirilmesi sırasında LR ekibi koku nüanslarını, şişesini ve paket tasarımını doğrudan onunla birlikte yaratmak için kendisini New York ve New Orleans’ta ziyaret etti. „İşini oldukça iyi yapan ve coşkulu bir LR ekibiyle yeni parfümümü geliştirmek bana büyük keyif verdi. Bu ürünler bireysellik, benzersizlik ve kalıcılığı simgeliyor. Beni heyecanlandıran şey işte bu, LR ile olan bağım.” dedi Bruce Willis Haziran 2010’da Frankfurt’taki ürün tanıtımları sırasında.

 

KOKU TASARIMI

Bruce Willis’in çok yönlülüğü şişenin tasarımında da öne çıkıyor. Üstündeki metal plaka, mevcut cam şişeye değer ve ağırlık katıyor. Kapak olarak da sürdürülebilir bir tarım ürünü olan gerçek sedir ağacından yapılmış bir kapak kullanılmıştır. Her bir parfüm kendinin tek örneğidir, çünkü her bir ağaç kapakta farklı bir ağaç modeli yer alır. Parfümün adı film yıldızının alışılmışın dışındalığını ve bireyselliğini ortaya çıkarmak üzere plaka üzerine kasten diyagonal yerleştirilmiştir.

 

KOKU TANIMI

İlk izlenim olarak canlandırıcı greyfurt ve karabiber ortaya çıkarken bunları topraksı vetiver notasıyla sıcak sandal ağacı takip eder. Taze aromalar ve göze çarpan şişesi teklifsiz gezginlere ve kendi hayatının egemen ve kendi istekleri doğrultusunda hükmünü süren erkeklere göredir.

Aksiyon kahramanının bu ilk kokusu çoktan bir efsane olmuştur!

 

50 ml.

 

ÖDÜLLER

Alman Parfüm Ödülleri 2011 DUFT STARS’ta aday gösterilmişti

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı