LR COLOURS Yağ İçermeyen Fondöten Light Sand (Açık Kum Rengi)
LR COLOURS Yağ İçermeyen Fondöten Light Sand (Açık Kum Rengi)

LR COLOURS Yağ İçermeyen Fondöten Light Sand (Açık Kum Rengi) (10061-207)

Marka : LR Colours
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺163,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺133,66(KDV Dahil)

•   Yüksek kapatıcılık etkisine sahip fondötenle düzenli ten •  Uzun süre kalıcılık için mat sonuç

 

HEDEF GRUP
Özellikle yağlı ile normal arası ciltler için uygundur. Fazla açık renkli ten renginde Light Sand ve Light Caramel renklerini, orta cilt renginde Medium Sand ve Medium Caramel renklerini ve koyu cilt tonlarında ise Dark Sand ve Dark Caramel renklerini kullanın. Doğal görünümlü bir makyaj sonucuna ulașmak için büyük alana uygulama yapmadan önce çene üzerinde deneme yapın. Mevcut fondöten tonlarından hiçbiri cildinizin rengine uymuyorsa doğrudan elinizin üzerinde iki rengi birbiriyle karıștırın. Uygulama esnasında kesintisiz geçișlere dikkat edin.

 

ÖZELLİKLER
Colours Yağ İçermeyen Fondöten kremsi dokuya, mat sonuca ve yüksek kapatıcılık etkisine sahiptir. Nemlendirici içerik maddeleri cildin doğal asit katmanını korur.

 

KULLANIM ŞEKLİ
Kullanımdan önce yüzü iyice temizleyin ve cilt tipine uygun bir bakım kremi sürün. Elinizin arkasına biraz fondöten alın ve LR by da Vinci fondöten fırçasıyla yüzün içinden dışına doğru düzenli olarak dağıtın. Bu sırada çene kenarı veya saç diplerinde çizgilerin oluşmamasına dikkat edin.

 

30 ml.

 
 
 

Benzer Ürünler
Etiketler
System.Byte[],
Çerez Kullanımı