Guido Maria Kretschmer – Parfüm Seti (Bay & Bayan)
Guido Maria Kretschmer – Parfüm Seti (Bay & Bayan)

LR Guido Maria Kretschmer – Parfüm Seti Kadın ve Erkek ( 30230)

Marka : LR Parfüm
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺2.144,51(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.844,28(KDV Dahil)

Set İçeriği

Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Women (Bayan)

Guido Maria Kretschmer Eau de Parfum for Men (Bay)

 

STARLARIN KOKUSU

Uluslararası bir moda tasarımcısı olan Guido Maria Kretschmer yıllardan bu yana kadın ve erkek için başarılı moda tasarımları yapmaktadır. 

İnsanların üstlerinde taşıdıkları moda tamamen kendilerine yönelik bir konsepttir. Ancak kusursuz görünüme ait bir koku kişiliği vurgular. 

Tasarımcımızın da sözleri şu şekilde: “İnsanları sevmeli, kendinizi onların yerine koyabilmeli, modanızla onlara dokunabilmelisiniz. Bu iyi bir parfüm için de geçerlidir. Baştan çıkartması gerekmiyor, kalbe dokunması gerekiyor.”

Bir parfüm kesinlikle duygusal bir deneyimdir. Parfümler bizi etkiler, hatıralarımızı canlandırır, bizi büyüler ve bize yaşam enerjisi katar; ayrıca tarzımızın dışa vurumudur. Aynen kıyafetlerimiz gibi kişiliğimizi ortaya koyar. Guido Maria Kretschmer de bir tasarımcı olarak uzun zamandır tamamen kendi kişisel kokusunu yaratmanın hayalini kuruyordu. Şimdi bu hayali gerçek oldu.

 

KOKU TASARIMI

Moda koleksiyonlarındakine benzer şekilde her iki parfüm de Guido’yu oldukça fazla yansıtıyor: Stil sahibi ve zamanın ötesine geçmiş bir şıklık, detaylarına inilmiş aşk ve uluslararası atmosferden bir esinti.

 

 

 
 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı