LR Master Drink Formula Green 5'li Set

LR Master Drink Formula Green 5'li Set (80935)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺1.838,91(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.581,47(KDV Dahil)

Hücrelerin oksidatif strese karșı korunmasını içeriğindeki zengin mikro besin maddeleriyle sağlar.

Hücrelerini oksidatif strese karșı korumak isteyen tüm yaș grupları için uygundur.

 

ÖZELLİKLERİ

Özel geliștirilmiș mikro besinleri içeren besin takviyesi ürünleri aktif yașam tarzını destekler. B1 ve B12 vitaminleri gibi etkili mikro besinleri vücudumuzun enerji metabolizmasını güçlendirir. Demir içeriği normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur. Buna ek olarak Master Drink hücreleri oksidatif strese karșı korur. Master Drink Formula Green, içeriğindeki yüksek konsantrasyonlu bitki özleri sayesinde özellikle doğal bir tada sahiptir ve bu nedenle hafif acımsı bir kokusu vardır. Bu içerikler, oldukça tatlı, saf bir bitkisel ürün olan yenilikçi Stevia ile tamamlanır. Master Drink’in yeșil rengi temel itibariyle içinde bulunan klorofilden gelir. Bu doğal renklendirici bitkiler tarafından fotosentez sırasında kullanılır. Klorofil, bitkilerin güneș ıșınlarından faydalanarak ürettiği enerjiden sorumludur. Klorofil gezegenimizin en önemli enerji üreten maddesidir. Master Drink doğal hammaddeler içerdiğinden renginde hafif dalgalanmalar görülebilir. 

 

TÜKETİM ÖNERİSİ Tüketim Önerisi Günde 1 x 80 ml kullanılması önerilir (8 kapak dolusuna eșdeğerdir). İdeal olarak öğünlerden sonra ve beğeniye göre sade, sulandırılmıș veya meyve suyu eklenmiș șekilde tüketilebilir. Tüketmeden önce çalkalayın. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve bir hafta içinde tamamını tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Ürünü çocukların ulașamayacağı yerde saklayın.

 

EFSA (AVRUPA GIDA GÜVENLİĞİ OTORİTESİ) TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIȘTIR

Master Drink önemli mikro besinleri içerir. Diğerlerinin yanı sıra șunlara katkı sağlar: Normal bir enerji metabolizmasına, Normal bir sinir sistemine, normal fiziksel fonksiyona, yorgunluğun ve bitkinliğin hafifletilmesine normal zihin fonksiyonuna, hücrelerin oksidatif stresten korunmasına Tiamin ve B12 vitamini normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. B12 vitamini normal sinir sistemi fonksiyonuna katkıda bulunur. B12 vitamini, normal bir fiziksel fonksiyona katkıda bulunur. B12 vitamini, yorgunluk ve bitkinliğin hafifletilmesine katkıda bulunur. Demir içeriği normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur. E vitamini hücrelerin oksidatif strese karșı korunmasına katkı sağlar. SERTİFİKALANDIRMA SGS INSTITUT sertifikalıdır.

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı