LR Microsilver El Kremi
LR Microsilver El Kremi

LR Microsilver El Kremi (25065)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺477,15(KDV Dahil)
İndirimli : ₺409,97(KDV Dahil)

MICROSILVER ailesinin yeni üyesi: LR MICROSILVER PLUS El Kremi!

 

Eller gün boyunca bakteriler gibi bir çok dış etkene maruz kalır. Sık sık ellerinizi yıkama ve temizleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hatta kir, soğuk hava ve güneş de cildin koruyucu tabakasına zarar verebilir.

 

LR MICROSILVER PLUS El Kremi kuru ve çatlamış ellerin doğal yenilenmesini destekler ve ipeksi bir yumuşaklık hissi bırakır.

Microsilver BG™ etken maddesi bakterileri azaltır. Böylelikle eller 12 saate kadar korunabilir. Cilt kendini yeniler ve doğal dengesine kavuşur.

Sık sık yıkama sonucu kuruyan ve çatlayan ellere ipeksi yumuşaklık hissi verirken ellerin bakımını sağlar.

 

Kişisel hijyeniniz için LR MICROSILVER PLUS El Kremini hemen deneyin!

Hijyenik, bakımlı ellere sahip olmak isteyen herkes için. Sık sık yıkama sonucu kuruyan ve çatlayan ellere ipeksi yumuşaklık hissi verirken ellerin bakımını sağlar.

 

 

ÖZELLİKLERİ

Eller gün boyunca bakteriler gibi bir çok dış etkene maruz kalır. Sık sık ellerinizi yıkama ve temizleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hatta kir, soğuk hava ve güneş de cildin koruyucu tabakasına zarar verebilir. LR MICROSILVER PLUS El Kremi kuru ve çatlamış ellerin doğal yenilenmesini destekler ve ipeksi bir yumuşaklık hissi bırakır. Microsilver BG™ etken maddesi bakterileri azaltır. Böylelikle eller 12 saate kadar korunabilir. Cilt kendini yeniler ve doğal dengesine kavuşur. Kişisel hijyeniniz için LR MICROSILVER PLUS El Kremi her zaman yanınızda.

 

 

UYGULAMA ÖNERİSİ

Ellerinizi yıkayarak LR MICROSILVER PLUS El Jeli ile temizledikten sonra LR MICROSILVER PLUS El Kremini uygulayabilirsiniz. Eşit şekilde cildinize dağıtın.

 

İÇERİK MADDELERİ İLE İLGİLİ BİLGİLER

MicroSilver BG™ sünger benzeri bir üst yüzeye sahip yüksek poröz yapıda gümüşten meydana gelir ve cilt yüzeyindeki bakterileri azaltır. MicroSilver BG™ tüm MICROSILVER serisi ürünleri gibi her cilt tipine uygundur, hassas ciltler için bile.

 

• Dexpanthenol kuru ve çatlamış cildi besler, nem sağlar ve yeniler.

 

 • ZIN‘CÎTE™ mineral kompleksi antibakteriyel bir tabaka oluşturan MicroSilver BG™ etken maddesini destekler, UVA/UVB ışınları gibi çevresel etkilere karşı ekstra koruma sağlar.

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı