LR Parfüm Lightning Collection Essence of Marine Eau de Parfum
LR Parfüm Lightning Collection Essence of Marine Eau de Parfum

LR Lightning Collection Essence of Marine Kadın Parfüm (30330-1)

Marka : LR Parfüm
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺1.070,47(KDV Dahil)
İndirimli : ₺686,00(KDV Dahil)

NET MİKTAR 50 ml

KOKU AİLESİ

Taze – șeffaf– akuatik  

Baș nota Bergamot, limon, akuatik Kalp nota Baharat, vanilya, ylang-ylang Dip nota Sedir ağacı, misk, sandal ağacı

STARLARIN KOKUSU

Hem model hem de pırıl pırıl bir anne ve Hollywood yıldızı Bruce Willis’in eşi olan Emma Heming- Willis kelimenin tam anlamıyla parıldayan bu koku koleksiyonunun mükemmel temsilcisidir. KOKU TASARIMI Lightning Collection – mükemmellik saçan, farklı duygular veren ve sihirli bir enerjiye sahip üç farklı kokunun kombinasyonudur. Bu üç koku kreasyonu Swarowski® kristalleriyle asilleştirilmiştir. Bu kristaller kesilme şekillerinde ve renklerinde yarattıkları etki ve büyüklüklerindeki eşsiz farklılıklar dolayısıyla şahane bir ilham kaynağıdır.

Swarowski® 1895’ten bu yana en ince, en düzgün şekilde kesilmiş kristalleriyle özel bir markadır. Yüksek kaliteli kristaller „Crystals from Swarowski®“ etiketiyle sertifikalandırılmıştır. Yalnızca bu etiket bile kullanılan Swarowski® kristallerinin gerçek olduğunu garantiler. Ayrıca Swarowski® etiketine iliştirilmiş takip numarası yardımıyla kristallerin gerçekliği kontrol edilebilir. Bütün bunlara ek olarak kristal formunda tasarlanmış şişesinin kapağı da parfüme görsel bir dikkat çekicilik katmaktadır.

KOKU TANIMI ESSENCE OF MARINE

Düz bir su yüzeyine yansıyan ışıltılar gibi taze koku suyun sihirli duruluğunu ve derinliğini yansıtır; akuatik akordlar zarif nilüfer ve sıcak sedir ağacıyla bir araya gelir.

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER

LR Classics Valencia LR Classics Los Angeles Rockin’ Romance LR Classics Marbella

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı