LR Pro 12 Probiyotik
LR Pro 12 Probiyotik

LR Pro 12 Probiyotik (80370-417)

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺1.109,78(KDV Dahil)
İndirimli : ₺934,95(KDV Dahil)

• 12 çeșit kıymetli, probiyotik bakteri türü içerir.

• Kapsül bașı 1 milyar probiyotik bakteri içerir.

• Patentli mikro-kapsüller

 

ÖZELLİKLERİ

Probiotic12, etkisi kanıtlanmıș ve patenti alınmıș mikro kapsüllerle garantilenen 12 farklı probiyotik bakteri türünden olușan benzersiz bir kombinasyon içerir. Patentli mikro kapsülleme yöntemi ile zarar görmeden etki gösterecekleri noktaya; yani bağırsağa ulașan ve sağlıklı kalmaya en iyi șekilde destek olan değerli bağırsak bakterileri açısından zengin her bir kapsülde 1 milyar probiyotik bakteri bulunur.

 

TÜKETİM ÖNERİSİ

Yemekten önce olacak șekilde günde 1 adet Probiotic12 kapsülünü bir bardak suyla alın. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yașam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erișiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın.

 

İÇERİK MADDELERİ İLE İLGİLİ BİLGİLER

Her kapsülde 12 farklı bakteri kültüründen olușan toplamda 1 milyar probiyotik bakteri yer alır. Bu kombinasyon benzersizdir. Bağırsağa giden yolda kritik mide geçiși sırasında bakterilerin sağkalım oranı probiyotik ürünlerin etkisi üzerinde belirleyici bir faktördür. Çünkü midede yer alan mide asitleri bakterileri tahrip ederek onları etkisiz hale getirir. Probiotic12, diğer ürünlere kıyasla bakterileri belirgin ölçüde daha etkili șekilde koruyan çift kat mikro kapsüllere sahiptir.

 

PATENT Bu ürünün kendine özgü bileșimi nedeniyle tüm ürün așağıdaki patent numarası ile patentlendirilmiștir: Patent Kayıt No.: EP 2 228 067 A1 UZMAN İPUCU

30 Kapsül 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı