LR PURE by Guido Maria Kretschmer Kadın Parfüm Seti ( 30531)

Marka : LR Parfüm
İndirim Oranı : %29 İndirim

– PURE by Guido Maria Kretschmer Eau de Erkek Parfümü (50 ml)
– PURE by Guido Maria KretschmerParfümlü Saç ve Vücut Şampuanı (200 ml).
– Şık torba HEDİYE!

KOKU AİLESİ

Odunsu – baharatlı – karizmatik 

Baş Nota

Melek otu, safran, gül aroması

Kalp Nota

Karanfil, Gaiac ağacı, sedir ağacı

Dip Nota

Sandal ağacı , amber, misk

STARLARIN KOKUSU

Gerçek ol. Doğal ol. Sadece kendin ol – Guido Maria Kretschmer’in mesajı! Sempatik moda tasarımcısı verdiği mesajı kendi yaşamında uygulayarak insanları pozitif enerjisi ve yaşama sevinci ile büyülüyor. İşte bu yüzden yaşamının her anında sadece kendin gibi olman için sana ilham verecek bir parfüm tasarladı.

PARFÜM TASARIMI

Hayatımı dolu dolu yaşıyorum, çünkü kendim olmayı seviyorum.” Kendimle uyum içinde olmayı ve cildimi iyi hissetmeyi öğrendiğim için memnunum. Parfümümün tasarımı da gerçek ve saf! Net ve saf haliyle sizi büyüleyecek. Modern parfüm kutusunda, özel tasarlanmış kese içerisinde bulunan parfüm şişesi eşi benzeri bulunmayan karakter taşıyor. Ayrıca bu kullanışlı keseyi dilerseniz cep telefonunuzu, güneş gözlüğü saklamak için veya ihtiyacınıza uygun dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

KOKU TANIMI

PURE by Guido Maria Kretschmer for men karizmatik baş notası, çok yönlü kalp notası ve baharatlı dip notası ile sizi büyüleyecek. Öyle bir koku ki kendiniz olmanız için size ilham verecek. Karanfil, gaiac ağacı ve sedir ağacından oluşan erkeksi koku size her zaman eşlik edecek.

50 ml.

Benzer Ürünler
Etiketler
System.Byte[],
Çerez Kullanımı