LR Reishi Plus
LR Reishi Plus

LR Reishi Plus (90001)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺1.016,85(KDV Dahil)
İndirimli : ₺877,04(KDV Dahil)

• Reishi tozu ve ekstresi içerir.

• C vitamini içerir.

• Uzak Doğu geleneğinde „uzun yașam mantarı“ olarak bilinir. 

 

ÖZELLİKLER

Reishi, Uzak Doğu geleneğinin yüzyıllardır var olan bir parçasıdır ve yașam mantarı/uzun yașatan bitki olarak tanınır. Reishi Plus’ın içindeki mantar gövdesinin tamamından elde edilen tozla kombine edilmiș yüksek değerli Reishi özütünden olușan karıșımında beta-glukan, polisakkaridler, eser elementler, steroidler, alkaloidler, vitaminler ve mineraller yer alır. Günlük C vitamini ihtiyacının %75’ini karșılar. Veganlar için uygun, laktoz, gluten ve GDO (Genetiği Değiștirilmiș Organizma) içermez.

 

TÜKETİM ÖNERİSİ

Yemekten önce olacak șekilde günde 1 kez, 1 kapsülü bir bardak su ile tüketin. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yașam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erișiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın.

 

İÇERİK MADDELERİ İLE İLGİLİ BİLGİLER

Reishi, canlı mantar köklerinde, ağaç kütüklerinde, köklerinde veya meșelerin ve kırmızı kayın ağacının kök tabanında yetișen ve onlardan beslenen bir saprofittir. İnsanlar özellikle doğal ortamında yetișen mantarlara uzun zamandır ihtiyaç duydukları için „Ling Zhi“yi uğur getiren ve iyi șans olarak nitelendirmiștir. 70’li yıllarda Reishi’yi dünya genelinde büyük yetiștiricilik tarlalarına ekebilmek üzere bir yöntem geliștirilmiști. Ancak LR Reishi Plus’ta kullanılan mantar türleri doğal ortamında yetișenlerdir. İçindekiler: Reishi Mantarı Ekstresi (%47.5), Reishi Mantarı Tozu (%19,8), Kapsül kabuğu: Hidroksipropil selüloz, L-Askorbik asit (%13), Topaklanmayı Önleyici: Yağ asitlerinin magnezyum tuzları, Renklendirici: Titanyum dioksit Her Kapsülde bulunan içerik: Reishi mantarı ekstresi: 240 mg Reishi mantar tozu: 100 mg C Vitamini: 60 mg EFSA* TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIȘTIR C vitamini kolajen ve kıkırdak ve sinir sistemi gelișiminin normal fonksiyonuna katkı sağlarken hücrelerin oksidatif stresten korunmasını da destekler. * Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi

 

30 Kapsül

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı