LR Soul of Lavanta Uçucu Yağ
LR Soul of Lavanta Uçucu Yağ

LR Soul of Nature Lavanta Uçucu Yağ (26085-2)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺743,97(KDV Dahil)
İndirimli : ₺641,67(KDV Dahil)

 

LAVANTA

LAVANDULA ANGUSTIFOLIA 10 ml I 26085

ELDE ETME YÖNTEMİ: Yaprak ve dalların buhar distilasyonu ile elde edilir.

 

Koku profili: Çiçeksi, taze, otsu

Koku etkisi: Faydalı, rahatlatıcı, dengeleyici

Menşei: İtalya

 

%100 RAHATLAMA

Tamamen doğal LR Soul of Nature lavanta yağı, Bulgaristan'daki bir kooperatif tarafından üretilmektedir.

Lavanta Yağı Herkes iyi bir gece uykusu ister. Lavanta yağının sakinleştirici kokusu, rahat ve iyi hissettiren bir atmosfer sağlar ve rüyalar dünyasına doğru yavaşça size eşlik eder.

 

 

KENDİNİZİ İYİ HİSSETMEK İÇİN DOĞAL KOKULAR

1985 yılında kurulduğundan beri LR'da “koku” konusu büyük bir rol oynadı, çünkü her şey 35 yıldan daha uzun bir süre önce kokularla başladı. O zamanlardan bugüne LR'ın başarısı haklı olarak kokulardan geçti. Bazı kokular koku duyumuz için sadece bir ziyafet olmakla kalmaz, aynı zamanda hoş kokulu anıları hatırlatma ve olumlu duyguları anında uyandırma gücüne de sahiptir. Kokular bugüne kadar LR ürün portföyünün ayrılmaz ve başarılı bir parçası olmuştur. Bu başarı hikayesini geliştirmek istiyoruz. Bu nedenle LR'daki koku dünyasını genişlettik ve “koku” başlığını portföyümüzde yeni bir seviyeye entegre ettik. “More Quality for your Life"-“Yaşamınız için Daha Fazla Kalite" sloganımıza sadık kalarak burada da daha fazlasına inanıyoruz. İç huzurunuz, koku alma duyunuz ve günlük yaşamınız için daha fazlası tek bir markada birleşti:

 

LR SOUL OF NATURE.

Doğanın ruhundan insan ruhuna bir armağan: KENDİ RUHUNUZ. LR SOUL OF NATURE, ruhunuzun çiçek açması için doğanın ruhundan vücudunuza en iyi aromaları sunar. %100 doğal uçucu yağlar, ruhunuza dokunmak için çok özel kokularını ortaya koyar. Derin bir nefes alın ve yağların kokusunun iç huzurunuz ile ruh halinizi olumlu etkilemesine izin verin. Burada ve şimdi nasıl hissetmek istediğinize karar verin. Kendiniz için deneyimleyin ve "DOĞANIN RUHUNU HİSSEDİN".

 

Uçucu yağlar yoğun kokuya sahiptir

Doğanın parçası bitkinin ruhundan elde edilmiş: Uçucu yağlar; doğal, aromatik ve etkili özellikleri nedeniyle yüzyıllardır gerçek ruh hali değiştiriciler olduğu kanıtlanmış, konsantrasyonu yüksek bitkisel esanslardır. Her damla yağda ruhumuzu olumlu yönde etkileyebilecek, doğadan gelen konsantre bir güç vardır. Yoğun bir şekilde güzel kokulu etkisiyle tek başına doğrudan ruh halimizi aydınlatabilir ve duyularımızı rahatlatabilir. Doğadan gelen hangi kokular ile geçmişte hisleriniz, duygularınız, ruhunuz çiçek açtı? Dilimlenmiş bir narenciye meyvesinin taze kokusunu, çiçek açan bir gülün narin kokusunu veya lavanta tarlasından geçen son yürüyüşünüzü hatırlıyor musunuz? O zaman uçucu yağların aromatik kalitesini çoktan deneyimlediniz. O güzel kokulu hatıraların kaybolmasına izin vermeyin. Kendiniz, uçucu yağların doğal gücünün yardımıyla ruh halinizi nasıl olumlu yönde etkilemek istediğinizi belirleyin. LR SOUL OF NATURE ile bunu her gün, nerede, ne zaman olursa olsun daha da yoğun bir şekilde deneyimleyin.

 

Etkili ruh hali destekleyiciler

Burnumuzdan doğrudan beynimize – %100 doğal uçucu yağlar, bireysel etkinliklerini bütünsel, fiziksel ve zihinsel düzeyde geliştiren gerçek güç kaynaklarıdır. Sadece bir koku dokunuşu güçlü hisleri tetikleyebilir ve böylece ruh halimiz üzerinde olumlu bir etki yaratabilir.

 

Nasıl etki eder:

Koku moleküllerinin koklanması ve solunması ile beynin belirli bölgeleri aktive olur. Bu bölgeler koku duyumuz üzerinden, ruh halimizin olumlu etkilendiği limbik sisteme iletilen bir sinyal gönderir.

İki yöntem, tek hedef: Yağların elde edilmesi

Uçucu yağlar, yağ bezlerinde oluşur ve bitki dokusunda saklanır. Örneğin, bir nane yaprağını ovduğunuzda yağı çıkacaktır. Sonuç: ellerimiz güçlü bir koku ile nemlendirilmiş olur. Bu güçlü aromayı elde etmenin ve korumanın anahtarı distilasyondur.

  1. Su buharı distilasyonu:

Yağ ekstraksiyonunun en yaygın yöntemi buhar distilasyonudur. Burada, uçucu yağlar bitki malzemelerinden ısıl etki ile elde edilmektedir.

  1. Adım: Bitki buhar akışı yoluyla veya direkt olarak üzerine su eklenerek ısıtılır: sıcak buhar oluşur.
  2. Adım: Uçucu yağlar buharla yükselir.
  3. Adım: Yağ soğutma borusu içerisinde yeniden sıvı hale gelir ve toplama kabında toplanır
  4. Adım: Yağ sudan ayrışır, yüzeye ulaşır ve şişelenebilir hale gelir.

  1. Soğuk presleme (Soğuk sıkım):

Soğuk presleme, uçucu yağları elde etmenin alternatif bir yöntemidir. Örneğin bu işlem, bir narenciye meyvesinin dış kabuğundan yağların elde edilmesini sağlar.

  1. Adım: Kabuk mekanik olarak preslenir, uçucu yağ meyveden ayrılır.
  2. Adım: Yağ, meyvenin özünü içeren sudan ayrışır, saf yağ yüzeyden alınabilir

 

İyi aromaların kaynakları

Nomen est omen (İsim bir işarettir) – LR SOUL OF NATURE markası burada elbette doğallığı ifade eder. Uçucu yağlar, LR SOUL OF NATURE'da bir araya gelerek evinizde tam olarak ortaya çıkabilmeleri için dünyadaki en saf kaynaklardan doğrudan elde edilir.

Bitkiler tüm dünyadan, doğrudan yerinden elde edilir. Ve şu kesindir ki tedarikçiler büyük özenle seçilmektedir. Bu tedarikçiler ürünleri yetiştiren ve uygun fiyatlarla ticaretini yapan aile işletmeleri ve kooperatiflerdir. Bu şekilde, sürdürülebilir tarım ve ürünlerin başarılı bir şekilde pazarlanması uzun vadede garanti edilebilir

 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı