LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem
LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem

LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem (71001)

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺591,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺484,62(KDV Dahil)

•   Yağlandırmadan yoğun nemlendirme
•   İlk uygulamadan itibaren ciltte yapılandırıcı değişim
•   Yenilikçi etken maddelerinin amaca yönelik kombinasyonu Patch H2O ve Ultra Filling Spheres

 

 
ÖZELLİKLERİ
Cildin gitgide azalan elastikiyeti cildin nem tedariğindeki azalmanın bir göstergesidir. LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem ile cilt kısımları güçlenir ve yapılandırılır. Zeitgard Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem genç ciltlerde bile görülen yaşlanmanın ilk belirtilerinde cildi yapılandırmak üzere özel olarak tasarlanmış, zengin içerikli bir yüz kremidir. LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem, alın bölgesindeki daha kalın cilt katmanlarına önem vererek farklı yapısal maddeler içerir. Hedef, cilde içeriden dışarı doğru dolgunluk kazandırmak için derinlemesine etki yaratmaktır.

 

KULLANIM ŞEKLİ
LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Kremi cildin tüm ihtiyaçlarına uygun şekilde ve yanak ve/ veya alın bölgelerinde istenen sonuçlar elde etmek üzere tasarlanmıştır.
Göz bölgesinde bir dakikalık uygulamanın ardından vakit kaybetmeden yanaklar ve alın bölgesine geçilir. Alın bölgesine dalgalı hareketlerle üst sol köşeden alt sağ köşeye doğru uygulama yapılır. Bu uygulama 30 saniye boyunca ısı verilerek ve 30 saniye boyunca soğutularak gerçekleştirilir. Dolayısıyla alın bölgesi için toplamda bir dakika ayrılmalıdır.
Yanak bölgelerinin bakımı her iki yanağı da (sağ ve sol yanak) içerir. Bunlar iki adımda gerçekleştirilir. Her yanakta, elmacık kemikleri üzerinden burun ucuna doğru, nazolabiyal çizgiler boyunca ve son olarak çeneye doğru uygulama yapılır. Bunlar ısı ve soğuk uygulamaları için ayrı ayrı 30 saniye sürer. Dolayısıyla yanak bölgesi için de ortalama 2 dakika ayrılmalıdır. Bu uygulamada üründen spatula ucu miktarında kullanılmalıdır.

 

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER
LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem, iki yeni ve yenilikçi etken maddeyi – Patch H2O ve Ultra Filling Spheres – içerir. Patch H2O, etkisi yüksek ve cildin kendine özgü bir madde olan hyalüron içerir. Bu madde bağ dokularında bulunur ve cildin nem tedariği için gereken temel unsurdur. Dolayısıyla: Hyalüron asidi 6000 kat nem deposu yapmayı sağlar. Cildin yapılandırılması ve bakımı için bu önemlidir, çünkü cildin bol miktarda nemlendirilmesi cilt elastikiyetini belirgin düzeyde güçlendirir ve böylece cilt kuruluğundan kaynaklanan çizgiler engellenir. Ultra Filling Spheres’i küçük kürecikler şeklinde canlandırabiliriz. Bu başta içi boş olan küreciklerin nemi sünger gibi emmesi ve bu şekilde genleşmesi mümkündür. Bu da ciltteki çizgilerin ve pürüzlerin doldurulmasını ve cilt görünümünün daha düzgün, daha parlak, daha yumuşak, daha esnek ve taze olmasını sağlar. 

 

50 ml.

Benzer Ürünler
Etiketler
System.Byte[],
Çerez Kullanımı