LR Beauty Diamonds Set
LR Beauty Diamonds Set

LR Beauty Diamonds Set (28300)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺3.484,82(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.117,65(KDV Dahil)

LR Health & Beauty testten geçirilmiş ürünleri yenilikle buluşturuyor. Değerli bir formül elde etmek için geliştirme çalışmalarına büyük yatırımlar yapıldı ve sonuç olarak „Beauty Diamonds“ serisi geliştirildi. Elmas, kıymet ve özellik kazandırmaktadır. Dünyadaki lüks aksesuarlar elmas eklenerek asilleştirilir. LR şimdi bu özelliği bakım ürünlerine taşımıştır.

 

ETKİSİ Olgun, bakım gerektiren ciltlerin özel ihtiyaçları olur ve bu tür ciltler özenle seçilmiş içerik maddelerinden oluşan bakım ürünlerine layıktır. Beauty Diamonds bakım serisi cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olur ve düzenli kullanıldığında çizgilerin görünümünü azaltır. Beauty Diamonds olgun ve bakım gerektiren ciltlere optimum destek sağlar. Her bir Beauty Diamonds ürününün formülü LR tarafından özel etken madde kompleksleriyle geliştirilmiştir. „Diamond Sirt“ etken maddesinin bileşimi cildin kendine özgü yenileyici mekanizmasını destekler ve cildin görünümünü güzelleştirir.

 

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER Elmastan elde edilmiş etken madde kombinasyonu olan nihai etken madde kompleksi cildin görünümünü güzelleştirirken, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve hücrelerin kendi kendini koruma mekanizmasını (DNA onarımı) destekler. Yaşlanma karşıtı bir etken madde olan Hexapeptid, Çin’den gelen bir mantar çeşidinden elde edilen ve çapraz bağlı, bitkisel ve hyalüron asidi açısından zengin mantar özütü hücre yenilenmesini destekler ve stres faktörleri gibi dış çevresel etkenlere karşı etki gösterir.

 

Bu bakım serisi ayrıca „Detoxiquin“ etken madde kompleksiyle bütünleştirilmiştir. Bu kompleks, diğerlerinin yanı sıra bir çeşit mantar özütü ile sentetik peptidlerden oluşur. Cildin kendine özgü yenilenme sürecini destekler ve çizgilerin daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Özellikle olgun ciltlerin stres faktörlerine karşı hücresel bazda desteklenmesi gerekir.

 

HEDEF GRUP Bu ürün, … ortalama 40’lı yaşlardaki, … kuru ve bakım gerektiren cilde sahip, … lüks bakıma önem veren, … kendine güzel bir ışıltı katmak isteyen, … çizgilerini azaltmak isteyen, … cildinin esnekliğini artırmak isteyen kadınlara yöneliktir.
ÇALIŞMALAR Beauty Diamonds ürünleri Dermatest GmbH tarafından 4 hafta boyunca bağımsız olarak teslim edilmiştir. Kullanıcılar ürünlerden memnun kalmıştır ve kırışıklarda gözle görülür bir azalma izlenilmiştir.
 

 

Setin İçeriği

LR ZEITGARD Beauty Diamonds Göz Kremi (50 ml)

LR ZEITGARD Beauty Diamonds Gündüz Kremi (50 ml)

LR ZEITGARD Beauty Diamonds Gece Kremi (50 ml)
 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı