LR Zeitgard Pro Kozmetik Cihazı Komple Set
LR Zeitgard Pro Kozmetik Cihazı Komple Set

LR Zeitgard Pro Kozmetik Cihazı Komple Set (70036)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺14.602,30(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12.484,00(KDV Dahil)

LR Health & Beauty Zeitgard Pro Kozmetik Cihazını Almanya'da Piyasaya Sürdü

 


LR Health & Beauty, yeni ürününün lansmanı ile yenilikçi gücünü bir kez daha kanıtlıyor. Çığır açan teknolojisine sahip ZEITGARD PRO KOZMETİK CİHAZ'ın satışları Almanya'da başladı

Değiştirilebilir güzellik araçlarıyla evde kullanıma yönelik bir kozmetik cihaz olan yeni ürün, dört bakım rutinini birleştiriyor: derin gözenekli yüz temizliği ve yoğun peeling sağlar, yaşlanma karşıtı bir güçlendirici görevi görür ve vücut cildinizi sıkılaştırır. ZEITGARD PRO, yaşınıza ve cilt bakım ihtiyaçlarınıza uygun temel bakım ürünleriyle birlikte kullanıldığında, zamansız güzel bir cilt sağlar.

“Müşterilerimizin günlük güzellik rutinlerini önemli ölçüde iyileştiren gerçek bir yüksek teknoloji ürünü olan yeni ZEITGARD PRO'yu sunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm LR ekibi ve ben inovasyonumuza o kadar güveniyoruz ki Almanya'da ZEITGARD PRO için patent başvurusu bile yaptık."

diye soruyor CEO Dr. Andreas Laabs.

ZEITGARD PRO'nun geliştirilmesi boyunca LR, Dr. med. Gerrit Schlippe. Dermatoloji ve zührevi uzman, yeni ürünün yenilikçi gücünü onaylıyor: "Cihaz gerçekten çok yönlüdür ve size güzellik salonu sonuçları verebilir.

Zeitgard

” Bu kısmen ultrason titreşimlerine bağlıdır. Bir yandan bakım ürünlerinin yaşlanma karşıtı aktif bileşenlerinin cilt dokusuna çok daha hızlı ve daha derine taşınmasına yardımcı olurlar. Öte yandan, mikro masaj gibi davranarak yeni kollajen oluşumunu uyarırlar” dedi.

25 yıldır kozmetik araştırmalarında çalışan Schlippe'yi açıklıyor.

Yukarıda açıklanan etkiler, 2022'de bağımsız test enstitüsü Dermatest tarafından 60'tan fazla katılımcıyla yapılan kapsamlı bir çalışmada doğrulandı.

Çalışma, örneğin, Yüz Düzeltme Aracını dört hafta boyunca her gün kullandıktan sonra kırışıklıkların derinliğinin yüzde 70'e kadar azaldığını gösterebildi - bu, gözle görülür bir etki. Body Skincare Tool'u sekiz hafta kullandıktan sonra, cilt yoğunluğu hissedilir şekilde yüzde 41'e kadar arttı.

LR Grubu Hakkında

"Yaşamınız için daha fazla kalite" sloganıyla Ahlen/Vestfalya merkezli LR Group, 28 ülkede çeşitli sağlık ve güzellik ürünleri üretmekte ve pazarlamaktadır. Modern bir sosyal satış platformu olarak şirket, topluluğundaki kişisel alışverişi verimli, dijital çözümlerle birleştiriyor.

- Şarj istasyonlu cihaz
- Yüz Temizleme Başlığı (adaptör dahil)
- Peeling Başlığı
- Anti Aging Başlığı
- Sıkılaştırıcı Vücut Masaj Başlığı
- Temizleme Kremi
- Yüz Toniği
- Vücut Kremi

 

 

 

 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı