LR Zeitgard Sıkılaștırıcı Vücut Masaj Bașlığı
LR Zeitgard Sıkılaștırıcı Vücut Masaj Bașlığı

LR Zeitgard Pro Sıkılaștırıcı Vücut Masaj Bașlığı (70103-1)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺2.083,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.797,23(KDV Dahil)

GÜZELLİK ARAÇLARI

Sıkılaştırıcı Vücut Masaj Başlığı**: Ultrason ve Titreşimli Sıkılaştırıcı Vücut Masaj Başlığı

Sıkılaştırıcı Vücut Masaj Başlığı ile yapılan ultrason masajı vücudunuza daha sıkı ve daha eşit bir cilt dokusu kazandırır. Günlük olarak kullanıldığında daha sıkı bağ dokusu ve daha az portakal kabuğu görünümü sağlar. En iyi sonuç LR ZEITGARD Vücut Kremi ile birlikte kullanıldığında elde edilir. Teknoloji: Ultrasonik titreşimler (1 MHz) cilt ve dokuya birkaç santimetre nüfuz eder. Yağ hücrelerinin patlaması ve sıvılaşması sağlanır. Titrelimli başlığın etkisi, yağ hücrelerinin lenfatik sistem aracılığıyla uzaklaştırılmasını destekler. Kozmetik kremlerdeki aktif maddeler, ultrason teknolojisi kullanılarak cildib daha derinlerine ve daha hızlı bir şekilde iletilir ve orada bir depo oluşturur.

Daha sıkı ve düzgün bir cilt için LR ZEITGARD Vücut Kreminin aktif bileşenleri ultrason teknolojisi sayesinde cildin daha derinlerine ve daha hızlı bir şekilde iletilir ve daha sonra orada bir aktif bileşen deposu oluşturabilir.

Birlikte kullanıldığında daha güçlü: Sıkılaştırıcı Vücut Masaj Başlığı ve Vücut Kremi daha sıkı bağ dokusunun yanı sıra portakal kabuğu cilt için gözle görülür ve fark edilir sonuçlar sağlar.

UYGULAMA

LR ZEITGARD Vücut Kremini günde 1veya 2 kez uygulayın. Kremi, Sıkılaştırıcı Vücut Masaj Başlığı yardımıyla yaklaşık 2 dakika boyunca vücudun her bir bölgesine masaj yaparak uygulayın. Cihazı nazik dairesel hareketlerle lenf düğümlerine doğru yönlendirin: Bacaklarda kasıklara doğru, karında kasıklara doğru, kalçada dizin arkasına doğru ve kollarda koltuk altına doğru

 

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı