LR Zeitgard Pro Yüz Temizleme Seti
LR Zeitgard Pro Yüz Temizleme Seti

LR Zeitgard Pro Yüz Temizleme Seti (70036)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺8.474,37(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.249,80(KDV Dahil)

ZEITGARD PRO YÜZ TEMİZLEME SETİ

  • Şarj İstasyonlu Cihaz
  • Yüz Temizleme Başlığı (Adaptör Dahil
  • Temizleme Kremi

 

EVİNİZİN GÜZELLİK SALONU

Kendi evinizde profesyonel güzellik salonlarının lüks bakımın tadını çıkarın. Yaşa bağlı ve bireysel cilt ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, yüz ve vücutta etkili temizlik ve bakım için dört farklı uygulama seçeneğine sahip yenilikçi, patent kaydı yapılmış* yüksek teknoloji ürünü cihaz. LR ZEITGARD, güzelliğinize daha fazla zaman kazandıran benzersiz, teknolojik kozmetik sistemidir.

Uzmanlar tarafından önerilir

 

Yüksek etkili bakım formülleri

Yenilikçi, yüksek teknoloji

Profesyonel Güzellik Salonu Kozmetiği

 

ZEITGARD PRO KOZMETİK CİHAZ

LR ZEITGARD'ın kalbi: En son teknolojileri ve dört güzellik aracını bir araya getiren ve akıllıca birleştiren patent kaydı yapılmış* cihaz. Yüz veya vücut, temizlik veya bakım – en yüksek teknolojik seviyede çok yönlü bir ürün.

 

TEMİZLEME

Nazik ve aynı zamanda derinlemesine yüz temizliği. Son derece etkili iki ürün, yeni Zeitgard Pro Kozmetik Cihazı ile profesyonel temizliği tamamlıyor. Güzellik salonundan yeni çıkmış gibi temiz bir cilt için.

 

YÜZ & VÜCUT BAKIMI

Yaşa bağlı ve bireysel cilt ihtiyaçlarına yönelik yüksek etkili bakım formülleri ile yüz ve vücut için günlük ve özel bakım. Zeitgard Pro Kozmetik Cihazının profesyonel aletleriyle birlikte, birinci sınıf kozmetiklerin etkisi gözle görülür şekilde yoğunlaştırılır.

 

GÜZELLİK

Yüksek kaliteli LR ZEITGARD Güzellik doğal güzelliği vurgular ve ışıltılı bir görünüm sağlar.

 

YENİLİK: YÜKSEK TEKNOLOJİ GÜZELLİKLE BULUŞUYOR

Günlük güzellik rutininiz için yeni bir seviye keşfedin: Yeni neslin patent kaydı yapılmış* Zeitgard Pro Kozmetik Cihazı, zamansız güzellik için en üst düzeyde cihazlı kozmetiktir. Ultrason ve osilasyon gibi ileri teknolojileri profesyonel güzellik salonu kalitesinde dört farklı güzellik aracıyla birleştiren olağanüstü bir yüksek teknoloji cihazı. Başlığı değiştirirken, akıllı Zeitgard Pro Kozmetik Cihazı hangi teknolojinin kullanıldığını algılar.

 

Zeitgard Pro Kozmetik Cihazı çok yönlü bir cihazdır ve bir güzellik salonundakine benzer etkiler üretebilir. Örneğin, yaşlanma karşıtı aktif bileşenlerin ultrason titreşimleri ile cilt dokusuna çok daha hızlı ve derinlemesine taşındığı varsayılmaktadır. Mikro masaj gibi hareket ederler ve böylece yeni kolajen oluşumunu uyarırlar. Sonuç: yüz ve vücut hatları daha sıkı görünür.

Dr. Gerrit Schlippe Dermatoloji ve Venereoloji uzmanı, kozmetik araştırmalarında 25 yıllık uzmanlık

 

IŞIL IŞIL GÜZEL BİR CİLD İÇİN TEMİZLİK RUTİNİ

 

Etkili temizlik, zamansız güzelliğe sahip bir cildin temelidir. Zeitgard Pro Kozmetik Cihazının modern osilasyon teknolojisi, 10 kata kadar daha etkili olan nazik bir yüz temizliği sağlar. Cilt dokusu düzelir, cilt yapısı pürüzsüzleştirilir. Günlük kullanım ve tüm cilt tipleri için uygundur.

 

KOZMETİK CİHAZ VE EMİZLEME KREMİ

Yüz temizleme başlığı ile birlikte yüzünüzü nazikçe ama derinlemesine temizler. Harungana özlü hassas krem cildin yenilenmesini destekler ve görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Sonuç: canlandırılmış, nazikçe matlaştırılmış bir cilt. 

 

PROFESYONEL YÜZ TEMİZLEME BAŞLIĞI

 

Yüz temizleme başlığı benzersiz bir hijyen konseptiyle ikna eder. Temizleme fırçasının yumuşak fırça filamentleri antibakteriyel Microsilver BG™*** ile kaplanmıştır.

 

1. ADIM: Kullanmadan önce yüzünüzü suyla nemlendirin ve temizleme kremini cildinize yayın. Cihazı açın ve yüzün sol ve sağ tarafını ve alnı (T bölgesi) her biri yaklaşık 20 saniye boyunca nazikçe temizlemeye başlayın.

2. ADIM: Yüzünüzü temizledikten sonra tonik ile arındırın.

 

YÜZ TEMİZLEME BAŞLIĞI** Temizleme kremi ile kullanım için antibakteriyel Microsilver BG™*** içeren yüz temizleme fırçası

YÜZ TEMİZLEME BAŞLIĞI + ADAPTÖR Adaptörlü antibakteriyel Microsilver BG™*** içere

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı