LR Zeitgard Temizleme Kremi
LR Zeitgard Temizleme Kremi

LR Zeitgard ProTemizleme Kremi (70105)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺546,85(KDV Dahil)
İndirimli : ₺471,66(KDV Dahil)

125 ml

• Kiri ve fazla sebumu etkili ve nazik bir şekilde temizler

• Arındırıcı ve canlandırıcı

• Cildin yenilenmesini destekler

• İstenmeyen yağlı parlamayı azaltır

Temizlenmiş bir cilt ve daha iyi bir cilt görünümü isteyen 25 yaş ve üzeri kadın ve erkekler için. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ÖZELLİKLER Bakım ve yaşlanma karşıtı aktif bileşenlerin cilde iyice nüfuz edebilmesi ve orada tam etkilerini gösterebilmesi için günlük temizlik şarttır.

LR ZEITGARD Temizleme Kremi nazik bir temizlik sağlar, arındırıcıdır ve cildi sonraki bakım için en iyi şekilde hazırlar. Bu sayede değerli aktif bileşenler cilt tarafından daha iyi emilebilir. Ayrıca krem cildin görsel görünümünü iyileştirir, taze ve berrak bir cilt sağlar ve cildin yenilenmesini destekler.

UYGULAMA ŞEKLİ

Yüz temizliği, zamansız güzellikte ve düzgün bir cilde giden yolda ilk adımdır. Bu nedenle, yüzü günde 1-2 kez temizlemek günlük rutinin bir parçası olmalıdır. En iyi sonuç için LR ZEITGARD Temizleme Kremini sabah ve akşam Yüz Temizleme Başlığı ile birlikte kullanın. Bu kombinasyon 10 kat daha etkili bir temizlik sağlar.

İÇERİKLER HAKKINDA BİLGİ

Harungana özü cildin yenilenmesini destekleyerek görsel görünümünü iyileştirir. Koruyucu özellikler, kusursuz bir cilt için gözle görülür gözenek inceltme sağlar ve inflamatuar ile proinflamatuar mediatörlerin salınımını azaltır.

Özü, olağanüstü yenileyici güce sahip olan ve ormanın koruyucusu olarak bilinen Harunga ağacından elde edilir.

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı