LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector
LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector

LR Serox Instant Skin Perfector (28250)

İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺1.619,46(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.037,00(KDV Dahil)

2 fazlı Anti-Aging etki teknolojisi:

Anında etki Optik cilt yenilenmesi, saniyeler içinde kusursuz bir cilt.

Sürdürülebilir etki  Cilt yapısının içten dışa yenilenmesi

 

ÖZELLİKLERİ

Hepimiz kırışığı olmayan, gergin ve genç bir cilde sahip olmayı isteriz. Yaş ile birlikte cilt görünümü de değişir, cilt düzensizlikleri oluşur, gözeneklerimiz büyümeye başlar. Aynı zamanda cilt elastikiyetini ve sıkılığını kaybeder. LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector cildinizdeki bu olumsuz belirtileri önleyerek, size mükemmel bir günlük bakım sağlayacak. 2 fazlı Anti-Age etki teknolojisi ile saniyeler içerisinde cilt yapınız kusursuz bir hal alacak! Yumuşacık ve kadifemsi yapıya sahip kapatıcı formülü ve içeriğindeki renk pigmentleri ile cildiniz daha canlı bir görünüme kavuşacak. Gözenekler, cilt tonundaki düzensizlikler ve kırışıklıklar azalacak ve cildiniz yağlı görünümden arınarak daha mat ve sağlıklı bir hal alacak

 

30 ml.

 

KULLANIM ŞEKLİ

LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector'u günlük bakımınızda veya ihtiyaç duydunuz her anda kullanabilirsiniz. Kullandığınız gündüz kremini uygulayın ve sonrasında LR Zeitgard Serox Instant Skin Perfector'dan fındık büyüklüğünde miktarı tüm cildinize uygulayın. Bir kaç saniye sonra makyajınızı yapmaya dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

 

UZMAN ÖNERİSİ

LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector yoğun etkiye sahip iki Anti-Age bileşeni içerir: Gatuline® In-Tense Bu etken maddesi Parakresse olarak da adlandırılan Spilantes Acmella bitkisinden elde edilen konsantre yağ özü içerir. Gatuline® In-Tense, cilt yapısındaki fibroblastları (bağ dokudaki hücrelerini) uyararak, dermal tabakanın yapısını ve yoğunluğunu yeniden düzenler. Cilt sıkılaşır ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlar. Ultra Filling SpheresTM Bu teknoloji biyopolimerlerden oluşan su kaybına uğramış ve çapraz bağlı küreciklerin cildin üst katmanına (epidermis) nüfuz ederek cildin alt tabakasından (dermis) buharlaşan suyun tutulmasın sağlar. Küreciklerin hacmi genişler ve böylelikle cilt sıkılaşır, pürüzsüzleşir ve nemlenir.

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı