LR Zeitgard Vücut Kremi
LR Zeitgard Vücut Kremi

LR Zeitgard Vücut Kremi (28002)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺963,24(KDV Dahil)
İndirimli : ₺830,80(KDV Dahil)

200 ml

• Sıkılaştırıcı ve esnek bir cilt sağlar

• Cilde elastikiyet ve esneklik sağlar

• Nemlendirir ve nemi bağlar

• Kolajen oluşumunu uyarır ve cildin doğal kolajen yapısını yeniden oluşturur

• Aktif bileşen taşıma sistemi

25 yaş ve üzeri kadınların arzusu bacaklarda, kollarda, karında ve kalçalarda pürüzsüz, gergin ve sıkı bir cilt.

ÖZELLİKLERİ

Pürüzsüz, sıkı bir cilt her kadının hayalidir. Ne yazık ki doğa, armağanlarını tüm insanlara eşit olarak dağıtmamıştır. Ayrıca, cilt zaten hayatın akışı içinde değişir. LR ZEITGARD'ın sıkılaştırıcı, gerginleştirici vücut kremi her yönden güzel ve esnek bir cilt sağlar. Zeitgard Pro Kozmetik Cihazı kullanıldığında bacaklar, kollar, karın ve kalçalardaki cilt sadece daha pürüzsüz değil, aynı zamanda sıkı hissedilir.

Vücut kreminin yenilikçi formülasyonu ikili bir etkiye sahiptir: hücrelerin hidrasyon mekanizmalarını içeriden harekete geçirir ve epidermiste seramid sentezini uyararak dışarıdan korur. Ayrıca Hyaluronik asit sürdürülebilir bir kırışıklık önleyici etki sağlar ve su rezervuarı görevi görerek elastikiyetin yanı sıra esneklik sağlar. Bu, vücut kremine sürdürülebilir bir nemlendirme gücü verir, böylece krem sadece nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda nemi bağlar, bariyer işlevini güçlendirir ve hasarlı cildin yenilenmesini destekler.

Kremsi dokusu hafif ve hassas bir kıvama sahiptir. Rahat bir şekilde sürülür ve yapışkanlık hissi bırakmadan cilt üzerinde besleyici bir film tabaka oluşturur, böylece cilde anında ipeksi bir pürüzsüzlük hissi verir. Pantenol ve E vitamini gibi kanıtlanmış yaşlanma karşıtı bileşenlerin kombinasyonu cilt hücrelerinin üretimini destekler ve serbest radikallere karşı koruyarak cildin ışıltısını yoğunlaştırır.

Ayrıca kolajen oluşumu uyarılır ve cildin doğal kolajen yapısı yeniden oluşturulur. Cilt bariyeri ve cilt hatları optimize edilir ve mikro görünümü iyileştirmeye yardımcı olur.

UYGULAMA ŞEKLİ

Vücut kremini günde 1-2 kez bakım rutinine dahil edilmeli ve Sıkılaştırıcı Vücut Masaj Başlığı ile birlikte kullanılmalıdır. Vücut kremin uygulayın ve her vücut bölgesine 1-2 dakika boyunca yedirin.

AKTİF BİLEŞEN TAŞIMA SİSTEMİ

Kapsüllenmiş peptid, değerli bileşenlerin kozmetik etkinliğini kat kat artırır! Aktif bileşenler özel olarak cilt hücresine ve ardından doğrudan içine taşır. Doğrudan cilt yaşlanmasının kökeninden başlar ve etkili bir şekilde yavaşlatır. Ultrason ve LR ZEITGARD bakımının etkileşimi inanılmaz derecede etkildir.

İÇERİKLER HAKKINDA BİLGİ

 Hydrafence içeriden çalışır dışarıdan korur. Ayçiçeği, jojoba ve mimoza mumu cilt bariyerini optimize etmeye ve mikro görünümü iyileştirmeye yardımcı olur. Hyaluronik asit bir su deposu görevi görür, elastikiyet ve esneklik sağlar.

Etiketler
System.Byte[],
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı